خلاصه کتاب مزیت اتوماسیون

آینده‌ی کسب‌و‌کار | خلاصه کتاب مزیت اتوماسیون

زمان مطالعه: 17دقیقه

خلاصه کتاب « مزیت اتوماسیون | The Automation Advantage » اثر « باشکار گوش، گیاتری پالایل و ریجِندرا پِراساد | Bhaskar Ghosh, Gayathri Pallail, and Rajendra Prasad » پذیرش آینده‌ی بهره‌وری و بهبود سرعت، کیفیت و مشتری مداری از طریق هوش مصنوعی

این کتاب درباره چیست؟

کتاب مزیت اتوماسیون (نوشته‌شده در سال 2021) راه نامه‌ای برای ساخت اتوماسیون/خودکارسازی و هوش مصنوعی در سازمان‌های مدرن است. از مراحل مختلفی که یک کسب‌وکار در مسیر خودکارسازی پشت سر می‌گذارد گرفته تا بهترین روش‌هایی که می‌توان به کارکنان بابت نابودی شغلی اطمینان خاطر داد، این کتاب به رهبران، راه موفقیت در آینده را نشان می‌دهد.

چه کسانی باید این کتاب را بخوانند؟

  • رهبران کسب‌وکار که به دنبال اتوماسیون‌اند.
  • کارکنان شرکت‌هایی که با هوش مصنوعی در ارتباط‌اند.
  • علاقه‌مندانی که می‌خواهند بدانند تکنولوژی تا چه حد دنیا را تغییر خواهد داد.

نویسنده این کتاب کیست؟

دکتر باشکار گوش، مدیر ارشد استراتژی در شرکت اِکسِنچِر، شرکت چندملیتی خدمات حرفه‌ای است و سرمایه‌گذاری این شرکت را نیز انجام می‌دهد. او دکترای مدیریت کسب‌وکار خود را از دانشگاه آتکال هند دریافت کرده است. گیاتری پالایل، دستیار مدیر استراتژی در شرکت اِکسِنچِر می‌باشد. او علاوه بر سخنران بودن، در موضوع تجزیه‌وتحلیل اتوماسیون، مدل‌های پیش‌بینی و ابزارهایی برای ارائه‌ی مؤثر اتوماسیون فعالیت می‌کند. ریجِندرا پِراساد، مدیریت مجموعه‌ی myWizard در اِکسِنچِر را بر عهده دارد که پلتفرم اتوماسیون‌سازی با پایه‌ی هوش مصنوعی است. او مقالات خود در موضوع تکنولوژی را در IEEE و مجله‌ی کسب‌وکار هاروارد منتشر کرده است.
این خلاصه کتاب مخصوص اعضای الماسی است. برای عضویت بر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *