آرشیوی از خلاصه‌ی بهترین کتاب‌های دنیا را داشته باشید که هر هفته یک خلاصه کتابِ جدید به آن اضافه می‌شود!

با خرید عضویت الماسی سایت کباب و کتاب، هر هفته یک خلاصه کتاب جدید را به‌صورت PDF و MP3 دانلود کنید.

عضویت الماسی چیست؟

عضویت الماسی سایت کباب و کتاب

یک بخش ویژه در سایت کباب و کتاب که با عضویت در این بخش به مدت یک سال به خلاصه‌ی جدیدترین و بهترین کتاب‌های غیرداستانی دنیا دسترسی دارید و می‌توانید آن‌ها را به صورت فایل PDF و صوت MP3 دانلود کنید.

پرفروش‌ترین کتاب‌های غیرداستانی در 27 موضوع مختلف

دسترسی به محتوای کلیدی پرفروش‌ترین کتاب‌های غیرداستانی دنیا در 27 موضوع مختلف. از کارآفرینی، مدیریت، بازاریابی و سرمایه‌گذاری گرفته تا علم، سیاست، تاریخ، تکنولوژی و…

هفته‌ای 30 دقیقه با ایده‌های کلیدی برترین کتاب‌های غیرداستانی دنیا 

متن هر خلاصه کتاب حدود 10 صفحه و خلاصه‌ی صوتی آن حدود 20 تا 30 دقیقه است؛ یعنی با این عضویت به بیش از 24 ساعت محتوای صوتی ارزشمند و بیش از 480 صفحه متن در سال دسترسی خواهید داشت.

در کمتر از 30 دقیقه، مغز کتاب‌ها را بفهمید

پیشنهادی عالی برای افرادی که عاشق مطالعه هستند؛ افراد پرمشغله که وقت مطالعه ندارند و حتی افرادی که اصلاً اهل مطالعه نیستند.

چرا باید عضو الماسی شوم؟

صرفه جویی در زمان

به‌جای اینکه ساعت‌ها در طول روز برای خواندن تنها یک کتاب وقت بگذارید، خلاصه‌ کتاب‌های سایت کباب و کتاب را در تنها 30 دقیقه بخوانید یا گوش دهید.

ایجاد مهارت‌های شغلی جدید

فقط بهترین ایده‌ها از هر کتاب در خلاصه‌های عضویت الماسی گنجانده شده‌اند. این امر باعث می‌شود به یادآوردن آن‌ها آسان‌تر شود؛ همچنین کاربرد نکات در زمان کار نیز ساده‌تر شود.

یادگیری در هر زمان و هر مکانی

خلاصه‌ کتاب‌های بخش عضویت الماسی سایت کباب و کتاب را می‌توانید در مسیر رفتن به محل کار، هنگام ورزش کردن یا حتی در مسافرت بخوانید یا گوش کنید.

کتاب برای همه‌ی سلیقه‌ها

خلاصه‌ کتاب‌های بخش عضویت الماسی سایت کباب و کتاب در 27 موضوع مختلف دسته‌بندی می‌شوند. از کارآفرینی، مدیریت، بازاریابی و سرمایه‌گذاری گرفته تا علم، سیاست، تاریخ، تکنولوژی و…

یک نمونه رایگان از خلاصه کتاب‌های الماسی

خلاصه کتاب رهبران آخر از همه غذا می‌خورند

برگ برنده‌ی تیم‌های موفق

کتاب رهبران آخر از همه غذا می‌خورند تأثیرات هورمون‌ها بر سیستم عصبی و احساسات افراد را بررسی می‌کند و تفاوت طراحی بدن انسان با عملکرد امروزیش را می‌آزماید و درنهایت به ما ثابت می‌کند که برای گام نهادن در مسیر درست، نیاز به رهبرانی واقعی داریم.

مشاهده‌ی خلاصه کتاب

مزایای عضویت الماسی کباب و کتاب

انتخاب شده از بهترین‌ها و پرفروش‌ترین‌ها

همه‌ی کتاب‌هایی که برای ترجمه و تولید خلاصه کتاب‌ها انتخاب می‌شوند، از لحاظ محتوا و اعتبار بررسی شده‌اند تا برای خواننده مفید و کاربردی باشند.

ترجمه‌ی دقیق و تخصصی

همه‌ی خلاصه کتاب‌ها توسط تیم مترجمین و متخصصین کباب و کتاب ترجمه می‌شوند. لذا تمامی ترجمه‌ها دقیق و تخصصی هستند.

سازگار با تمام دستگاه‌ها

متن‌های خلاصه کتاب‌ها علاوه بر سایت، به صورت فایل PDF در دسترس شما قرار می‌گیرد. فایل‌های صوتی نیز با فرمت MP3 استاندارد هستند. لذا با هر نوع کامپیوتر، موبایل، تبلت و پخش‌کننده‌ای قادر به استفاده از فایل‌ها هستید.

ضمانت به‌روز رسانی هفتگی

کباب و کتاب ضمانت می‌کند که…

هر هفته (معمولا دوشنبه‌ها) خلاصه‌ی یک کتاب جدید به‌صورت صوتی و متنی به بخش اعضای الماسی اضافه می‌شود. اگر یک هفته، خلاصه‌ی کتاب جدیدی به بخش اعضای الماسی اضافه نشد، مبلغ عضویت شما را به‌صورت کامل برمی‌گردانیم. پس بدون هیچ نگرانی، همین الآن عضو الماسی سایت کباب و کتاب شوید!

خرید عضویت الماسی

عضویت الماسی و کتابخانه‌ای غنی از 27 موضوع غیرداستانی

با خرید عضویت الماسی، به خلاصه‌ی بهترین و جدیدترین کتاب‌های غیر داستانی دنیا دسترسی داشته‌باشید.

۵۶۹,۰۰۰ تومان

مقدار تخفیف: ۲۲۰,۰۰۰ تومان 27.9%

افزودن به سبد خرید

 

خلاصه کتاب الماسی این هفته

پاسخ سوالات متداول درباره‌ی عضویت الماسی

بله حتما. یکی از بهترین عادت‌ها برای یادگیری بیشتر، استفاده از زمان رفت و آمد برای شنیدن به آموزش‌های صوتی است. فایل‌های خلاصه کتاب‌ها با فرمت PDF و صوت آن‌ها با فرمت MP3 هستند. این فایل‌ها قابل استفاده در تلفن همراه، سیستم‌های صوتی اتومبیل و همچنین تمام پخش‌کننده‌های دیگر هستند.

خیر. شما خودتان هرگاه خواستید، می‌توانید فایل‌های خلاصه کتاب‌ها را دانلود کنید. با خرید عضویت الماسی، بعد از ورود به سایت، شما به تمام خلاصه کتاب‌های الماسی دسترسی خواهید داشت و می‌توانید فایل‌های خلاصه کتاب‌ها را به صورت PDF و MP3 دانلود کنید.

مهلت استفاده و دانلود فایل‌ها فقط در طی یکسال اشتراک است و پس از آن (در صورت تمدید نکردن) دسترسی به صورت کامل قطع می‌شود.

موضوع خلاصه کتاب‌ها

کارآفرینی

علم

اقتصاد

فرهنگ شرکتی

پول و سرمایه‌گذاری‌ها

روابط عاطفی

فرزندپروری

بیوگرافی و شرح‌حال

دین و عرفان

سیاست

سلامت و تغذیه

تاریخ

مدیریت و رهبری

روانشناسی

تکنولوژی و آینده

جامعه و فرهنگ

کار و موفقیت

خلاقیت

بازاریابی و فروش

آگاهی و خوشحالی

پیشرفت فردی

مهارت‌های ارتباطی

انگیزه و الهام

راندمان

طبیعت و محیط زیست

آموزش

فلسفه

جدیدترین خلاصه کتاب‌های الماسی