فانکو پاپ
فانکو

فیگور فانکو
FUNKO

فانکو FUNKO یک شرکت آمریکایی است که کلکسیون‌های معروف دارای مجوز را با تعداد محدود تولید می‌کند. فیگور های فانکو پاپ اغلب به صورت مجسمه‌هایی از جنس وینیل هستند که دارای مجوز می باشند. علاوه بر این، این شرکت اکشن فیگور، پوشاک، لوازم جانبی و بازی نیز تولید می کند. Funko که در سال 1998 توسط Mike Becker و Claudia Becker تأسیس شد، در ابتدا به عنوان یک پروژه کوچک برای ایجاد اسباب‌بازی‌های مختلف با تکنولوژی پایین و با مضمون نوستالژی در نظر گرفته شد. این شرکت اکنون توسط مدیر عامل، اندرو پرلموتر اداره می شود. از آن زمان، این شرکت دامنه خطوط اسباب بازی خود را افزایش داده و با شرکت های بزرگی مانند MTV، NBCUniversal، برادران وارنر Warner Bros، نیکلودئون Nickelodeon، دیزنی Disney، مارول Marvel Entertainment و لیگ بیسبال Major League Baseball قراردادهای زیادی امضا کرده است.

مشاهده تمام فیگورهای فانکو مشاهده تمام فیگورهای فانکو

فیگور فانکو
براساس برند

فانکو پاپ FUNKO POP

فانکو پاپ
FUNKO POP

فانکو پاپ Funko POP مجسمه‌های کوچکی هستند که به دلیل ویژگی‌های اغراق‌آمیزشان از جمله سرهای بزرگ و چشم‌های بزرگ معروف هستند. آنها شخصیت های محبوب طیف گسترده ای از شرکت ها و ژانرهای برجسته، از جمله دی سی کامیکس، مارول و دیزنی را در ژست ها و لباس های مختلف به تصویر می کشند. فانکو پاپ برای هر سن و علاقه ای فیگور دارد؛ چه عاشق قهرمانان و شروران کتاب های مصور باشید چه انیمه های ترسناک و چه شخصیت های فیلم ها و سریال ها. در کباب و کتاب، ما مجموعه‌ای باورنکردنی از فیگورهای رسمی Funko POP را ارائه می‌دهیم و به‌طور مداوم آن‌ها را شارژ میکنیم تا پرطرفدارترین نسخه‌ها و حتی نسخه های محدود فانکو پاپ را ارائه دهیم!

فانکو پاپ

فانکو سودا
FUNKO VINYL SODA

فانکو وینیل سودا FUNKO VINYL SODA یک نوع از فیگورهای از جنس وینیل با نسخه محدود و قوطی‌های کلکسیونی است که در ژانویه 2020 توسط شرکت فانکو معرفی شد. وقتی یکی از این نوشابه‌های کلکسیونی را باز می‌کنید، نوشیدنی خوشمزه‌ای پیدا نمی‌کنید، اما در عوض چیزی بسیار شیرین‌تر پیدا خواهید کرد. هر قوطی نوشابه شامل یک عدد فیگور 4.25 اینچی (10 سانتی متر) و یک قوطی نوشابه کلکسیونی است که نوع و تعداد فیگور ها در دنیا را نشان می‌دهد. از جنگ ستارگان و مارول گرفته تا آقای مونوپولی و دیزنی، اینجا حتماً چیزی برای هر کسی پیدا خواهد شد.

فانکو سودا
فانکو سودا
فانکو گلد

فانکو گلد
FUNKO VINYL GOLD

فانکو وینیل گلد FUNKO VINYL GOLD یک نوع از فیگورهای از جنس وینیل با نسخه محدود است که توسط شرکت فانکو تولید میشوند. هر کسی طرفدار چیزی است. نمادهای NFL و NBA را شاید بشناسید. شما میتوانید کاراکترها و بازیکن های ورزش های مختلف مثل بسکتبال و فوتبال آمریکایی یا خواننده های مورد علاقه خود را به عنوان فیگورهای ۱۲ اینچی (30 سانتی متر) به خانه بیاورید. هر فیگور در یک جعبه شیک و آماده برای نمایش ارائه می شود.

فانکو گلد

مجسمه‌های کلکسیونی فانکو
FUNKO COLLECTIBLE VINYL STATUE

مجسمه‌های کلکسیونی فانکو FUNKO COLLECTIBLE VINYL STATUE یکی دیگر از محصولات شرکت فانکو می باشد که به صورت کاملا خاص و منحصر به فرد طراحی و تولید میشوند. این مجسمه ها در تعداد محدود ساخته میشوند؛ به همین علت قیمت آن‌ها نسبت به بقیه ی محصولات فانکو بالاتر است.

مجسمه‌های کلکسیونی فانکو
مجسمه کلکسیونی فانکو

فیگور فانکو
براساس اندازه

فانکو پاپ 46 سانتی متری
46CM

فیگور های 46 سانتی متری فانکو در این قسمت طبقه بندی شده اند که میتوانید با زدون روی دکمه زیر آن ها را مشاهده بفرمایید

فانکو 46 سانتی متری
فانکو پاپ 30 سانتی متری

فانکو پاپ 30 سانتی متری
30CM

فیگور های 30 سانتی متری فانکو در این قسمت طبقه بندی شده اند که میتوانید با زدون روی دکمه زیر آن ها را مشاهده بفرمایید

فانکو 30 سانتی متری
فانکو پاپ 25 سانتی متری

فانکو پاپ 25 سانتی متری
25CM

فیگور های 25 سانتی متری فانکو در این قسمت طبقه بندی شده اند که میتوانید با زدون روی دکمه زیر آن ها را مشاهده بفرمایید

فانکو 25 سانتی متری
فانکو پاپ 15 سانتی متری

فانکو پاپ 15 سانتی متری
15CM

فیگور های 15 سانتی متری فانکو در این قسمت طبقه بندی شده اند که میتوانید با زدون روی دکمه زیر آن ها را مشاهده بفرمایید

فانکو 15 سانتی متری
فانکو پاپ 10 سانتی متری

فانکو پاپ 10 سانتی متری
10CM

فیگور های 10 سانتی متری فانکو در این قسمت طبقه بندی شده اند که میتوانید با زدون روی دکمه زیر آن ها را مشاهده بفرمایید

فانکو 10 سانتی متری
فانکو پاپ 4 سانتی متری

فانکو پاپ 4 سانتی متری
4CM

فیگور های 4 سانتی متری فانکو که به صورت جاسوییچی یا جاکلیدی هستند و میتوانند هدیه ی فوق العاده ای باشند برای دوستان و اعضای خانواده، در این قسمت طبقه بندی شده اند که میتوانید با زدون روی دکمه زیر آن ها را مشاهده بفرمایید

فانکو 4 سانتی متری

شرکت‌های معروف
سفارش‌دهنده‌ی فیگور

دی سی

دی سی
DC

شرکت آمریکایی دی‌سی کامیکس (DC Comics, Inc) یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین ناشران انگلیسی‌زبان کُمیک، رمان‌های گرافیکی و کتاب‌های مصوّر در جهان است. DC درواقع خانه‌ی برخی از نمادین‌ترین و شناخته‌شده‌ترین شخصیت‌هایی است که تابه‌حال خلق‌شده‌اند؛ ازجمله بتمن، جوکر، سوپرمن و واندر وومن.
این شرکت درواقع بخش انتشاراتی شرکت دی‌سی اینترتیمنت به شمار می‌رود. شرکت انتشاراتی دی‌سی، خانه‌ی بزرگ‌ترین ابرقهرمانان جهان، یک موتور خلاق مهم در کل مجموعه‌ی DC به شمار می‌رود و هرساله بیش از 1000 کتاب کمیک، رمان گرافیکی و مجله را برای طرفداران در هر سنی به چاپ می‌رساند.

فانکو دی سی

مارول
MARVEL

مارول استودیوز Marvel Studios یک شرکت تولید فیلم و مجموعه‌ی تلویزیونی آمریکایی است که بخشی از دیزنی اینترتینمنت است که متعلق به شرکت والت دیزنی است. مارول استودیوز فیلم‌ها و سریال‌های دنیای سینمایی مارول (MCU) را بر اساس شخصیت‌هایی که در انتشارات مارول کمیک ظاهر می‌شوند، تولید می‌کند.
از سال 2008 تا سال 2023 مارول استودیوز 32 فیلم را در MCU منتشر کرده است. مارول فیلم های پرفروش زیادی را تا به این لحظه منتشر کرده است. انتقام جویان (2012)، مرد آهنی 3 (2013)، انتقام جویان: عصر اولترون (2015)، کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی (2016)، پلنگ سیاه (2018)، انتقام جویان: جنگ بی نهایت (2018)، کاپیتان مارول (2019) Avengers: Endgame (2019)، Spider-Man: Far From Home (2019) و Spider-Man: No Way Home (2021) همگی در میان 50 فیلم پرفروش تاریخ هستند که Avengers: Endgame رتبه ی بالاترین فیلم را به خود اختصاص داده است.

فانکو مارول
مارول
دیزنی

دیزنی
DISNEY

شرکت والت دیزنی Disney، که معمولاً با نام دیزنی شناخته می شود، یک شرکت چند ملیتی رسانه های جمعی و سرگرمی آمریکایی است که دفتر مرکزی آن در مجتمع استودیوهای والت دیزنی در بربنک، کالیفرنیا قرار دارد. دیزنی در 16 اکتبر 1923 توسط برادران والت دیزنی و روی دیزنی به عنوان استودیو برادران دیزنی تاسیس شد.
همچنین قبل از تغییر نام به شرکت والت دیزنی در سال 1986، تحت نام‌های استودیو والت دیزنی و پروداکشنز والت دیزنی فعالیت می‌کرد. این شرکت به خاطر بخش فیلم و استودیو استودیوهای والت دیزنی، که شامل والت دیزنی پیکچرز، استودیو انیمیشن والت دیزنی، پیکسار، استودیو مارول، لوکاس فیلم، استودیو قرن بیستم، انیمیشن قرن بیستم، و سرچ لایت پیکچرز است، شهرت دارد. دیزنی یکی از بزرگ‌ترین و شناخته‌شده‌ترین شرکت‌های جهان است و از نظر درآمد، رتبه ۵۳ را در فهرست ۵۰۰ فورچون ۲۰۲۲ از بزرگترین شرکت‌های ایالات متحده کسب کرده است. این شرکت از زمان تأسیس تاکنون 135 جایزه اسکار دریافت کرده است که 26 مورد از آنها به والت تعلق گرفته است.

فانکو دیزنی

انواع فیگور
فانکو پاپ FUNKO POP

فیگور فانکو پاپ کاور کتاب های مصور

کاور کتاب‌های مصوّر
COMIC COVERS

فیگور فانکو پاپ! کاور کتاب‌های مصوّر COMIC COVERS خط تولیدی از مجموعه پاپ که در سال 2021 معرفی شد که صفحات جلد کتاب های مصور را در بر می گیرد. تمام فیگورها در یک جعبه نمایشگر بزرگتر بسته بندی شده اند و پوشش کمیک را به عنوان پس زمینه درون خود نشان می دهند که همگی در محفظه پروژکتور سخت خود محافظت می شوند. در این جعبه ها درواقع هیچ کتاب کمیکی وجود ندارد؛ فقط یک پس زمینه چاپ مقوایی از کمیک مورد نظر وجود دارد با سوراخ هایی در گوشه های بالایی برای آویزان شدن. فیگور داخل جعبه همچنین از طریق یک پیچ پلاستیکی قابل جابجایی به جعبه متصل می شود تا از تکان خوردن فیگور داخل جعبه جلوگیری شود.

فانکو پاپ کاور کتاب‌های مصوّر
فیگور فانکو پاپ موسیقی

آلبوم موسیقی
ALBUMS

فیگور فانکو پاپ! آلبوم موسیقی POP ALBUMS خط تولیدی از مجموعه‌ی بزرگ پاپ است شامل آلبوم های موسیقی محبوب. پس زمینه جعبه، ماکتی از جلد آلبوم را نشان می دهد. جعبه ها حاوی یک یا چند فیگور پاپ برای بازسازی تصویر اصلی روی جلد کاور آلبوم موسیقی یا اعضای گروه موسیقی در زمان انتشار آلبوم موسیقی است. جعبه های فیگور های فانکو پاپ آلبومز، حدود 23 سانتی متر ارتفاع و طول دارند و به عرض 9 سانتی متر می باشند.

فانکو پاپ آلبوم موسیقی
فیگور فانکو پاپ کارت بازی

کارت بازی
TRADING CARDS

فیگور فانکو پاپ! کارت بازی TRADING CARDS مجموعه ای که در تابستان 2022 منتشر شد و ورزشکاران را به نمایش می‌گذارد و با کارت‌های معاملاتی بزرگ‌شده از سری NBA و NFL Panini Prizm شروع می‌شود. هر فیگور از جنس وینیل برای مطابقت داشتن با پس زمینه تصویر نیز عمل می کند. در حالی که جعبه بیرونی چیدمان جعبه سنتی Funko را با شماره گذاری حفظ می کند، محصول در یک ویترین بزرگ (27 سانتی متر ارتفاع، 19 سانتی متر طول و 8 سانتی متر عرض) قرار دارد که می تواند بر روی دیوار نصب شود.

فانکو پاپ کارت بازی
فیگور فانکو پاپ جاسوییچی جاکلیدی

جاسوییچی
KEYCHAIN

فیگور فانکو پاپ! جاسوییچی KEYCHAIN دیگر هرگز کلیدهای خود را گم نکنید! شما حتی میتوانید این فیگور ها را به جای آویزان کردن به کلید به کوله پشتی یا کیف خود بچسبانید یا حتی میتوانید با هدیه دادن یکی از این فیگور های کوچک، دوست خود را غافلگیر کنید! مجموعه جاکلیدی پاپ، مکانی عالی برای یافتن شخصیت های مورد علاقه خود به شکل مینیاتوری!

فانکو پاپ جاسوییچی
فیگور فانکو پاپ لوکس

لوکس
DELUXE

فیگور فانکو پاپ! لوکس DELUXE یک نوع از فانکو پاپ است که همانطور که از نامش پیداست، بزرگتر از یک فیگور پاپ معمولی است! این فانکو پاپ های لوکس در لوکس ترین حالت ممکن قرار دارند که به جذابیت هر چه بیشتر این فیگورها اضافه میکنند.

فانکو پاپ لوکس
فیگور فانکو پاپ بازی

بازی
GAMES

فیگور فانکو پاپ! بازی GAMES زیر مجموعه ای از فیگور های پاپ است که شخصیت های بازی های ویدیویی را پوشش می دهد. این دسته شامل فیگورهای وینیل 10 تا 15 سانتی متری میشوند و شامل شخصیت های زیادی از بازی های ویدیویی هستند.

فانکو پاپ بازی
فیگور فانکو پاپ اتفاقات

اتّفاقات
MOMENTS

فیگور فانکو پاپ! اتفاقات MOMENTS نوع خاصی از پاپ است! همانطور که از نامش پیداست، لحظاتی را از رسانه های مختلف بازگو میکند. این مجموعه از صحنه ها و اتفاقاتی میگوید که ارزش شنیدن داستان هایشان را دارد.

فانکو پاپ اتفاقات
فیگور فانکو پاپ موسیقی

انیمیشن
ANIMATION

فیگور فانکو پاپ! انیمیشن ANIMATION، زیر مجموعه پاپ است! فیگورهایی که همه‌ی انواع رسانه‌های متحرک مانند کارتون، نمایش‌های پیش‌دبستانی، فیلم‌های انیمیشن، پویانمایی و غیره را پوشش می‌دهد.

فانکو پاپ انیمیشن
فیگور فانکو پاپ سواری

سواری
RIDES

فیگور فانکو پاپ! سواری Rides بر اساس وسایل نقلیه ای از برندهای مختلف است که قبلاً سر و صدای زیادی به پا کرده اند. این وسایل نقلیه همچنین شامل فیگورهایی از شخصیت ها هستند که بر روی این وسایل نقلیه سوار هستند. این مجموعه متشکل از فیگورهای از جنس وینیل پاپ 10 تا 15 سانتی متری می باشد.

فانکو پاپ سواری
فیگور فانکو پاپ اسباب بازی های قدیمی

اسباب بازی قدیمی
RETRO TOYS

فیگور فانکو پاپ! اسباب بازی قدیمی RETRO TOYS یک نوع از فانکو های پاپ است. این مجموعه با ارائه ی فیگور های قدیمی از جنس وینیل، نوستالژی را بیش از حد تحریک می کند.

فانکو پاپ اسباب بازی قدیمی
فیگور فانکو پاپ فیلم

فیلم
MOVIES

فیگور فانکو پاپ! فیلم MOVIES یک نوع از فیگور های پاپ است که شخصیت های فیلم ها را پوشش می دهد. فانکو پاپ فیلم شامل فیگورهای از جنس وینیل 10 تا 15 سانتی متری می باشند.

فانکو پاپ فیلم
فیگور فانکو پاپ تلویزیون

تلویزیون
TELEVISION

فیگور فانکو پاپ! تلویزیون TELEVISION مجموعه ای از شخصیت های نمایش های تلویزیونی را پوشش می دهد. این مجموعه متشکل از فیگورهای از جنس وینیل با اندازه های 10، 15 تا 25 سانتی متر می باشد.

فانکو پاپ تلویزیون
فیگور فانکو پاپ شهر

شهر
TOWN

فیگور فانکو پاپ! شهر TOWN مجموعه ای از شخصیت های معروف است به همراه مکانی که در آن حصور داشته اند. این مجموعه متشکل از فیگورهای از جنس وینیل با اندازه های 10، 15 تا 20 سانتی متر می باشد.

فانکو پاپ شهر

فیگور فانکو براساس
فیلم، انیمیشن، کارتون و بازی‌های معروف

انتقام جوبان

فیگور های فانکو انتقام‌جویان | THE AVENGERS

انتقام‌جویان THE AVENGERS تیمی از ابرقهرمانان هستند که در کتاب‌های کمیک آمریکایی منتشر شده است. این تیم توسط مارول کامیکس و با نویسندگی و ویراستاری استن لی و همکاری پلاتر جک کربی خلق شده‌ است. این تیم اولین حضور خود را در انتقام جویان شماره 1 (بر روی جلد سپتامبر 1963) انجام داد.
انتقام‌جویان اصلی که با عنوان «قدرت‌مندترین قهرمانان زمین» شناخته می‌شوند، متشکل از مرد آهنی، مرد مورچه‌ای، هالک، ثور و زنبور بودند. کاپیتان آمریکا در شماره 4 در یخ به دام افتاده بود و پس از اینکه آنها او را زنده کردند به گروه پیوست. انتقام جویان یک گروه تمام ستاره از شخصیت های ابرقهرمانی تثبیت شده از مجموعه مارول کامیکس هستند. انتقام‌جویان در رسانه‌های مختلفی خارج از کتاب‌های کمیک، از جمله چندین مجموعه تلویزیونی انیمیشن متفاوت و فیلم‌های ویدیویی ظاهر شده‌اند. از سال 2008، آنها در یک سری فیلم از استودیو مارول، معروف به دنیای سینمایی مارول، به کار گرفته شدند، که با The Avengers در سال 2012 به اوج خود رسید.

فانکو انتقام‌جویان

فیگور های فانکو فِلَش | THE FLASH

فلش THE FLASH یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۳ است که بر اساس شخصیتی به همین نام از دی سی کامیکس ساخته شده است. این فیلم توسط Warner Bros. Pictures، DC Studios، Double Dream و Disco Factory تولید و توسط Warner Bros. Pictures توزیع شده است.
این فیلم را اندی موشیتی بر اساس فیلمنامه ای از کریستینا هادسون بر اساس داستانی از جوبی هارولد و تیم نویسندگی جان فرانسیس دیلی و جاناتان گلدشتاین کارگردانی کرد. ازرا میلر در نقش بِری آلن یا همان فلش در کنار ساشا کاله، مایکل شانون، ران لیوینگستون، ماریبل وردو، کیرسی کلمونز، آنته ترائو و مایکل کیتون بازی می‌کنند. فلش در 12 ژوئن 2023 در تئاتر چینی Grauman در هالیوود، لس آنجلس، به نمایش درآمد و در 16 ژوئن در ایالات متحده اکران شد.

فانکو فلش
فلش
یو گی اوه

فیگور های فانکو یو-گی-اوه! | Yu-Gi-Oh

یو-گی-اوه! Yu-Gi-Oh یک مجموعه مانگای ژاپنی است که توسط کازوکی تاکاهاشی نوشته و به تصویر کشیده شده است. این سریال در مجله هفتگی Shueisha’s Shōnen Jump بین سپتامبر 1996 و مارس 2004 پخش شد. این مجموعه طرح داستان پسری به نام یوگی موتو را دنبال می کند که معمای باستانی هزاره را حل می کند. یوگی یک آلتر من یا روح قمار را در بدن خود بیدار می کند که درگیری های او را با استفاده از بازی های مختلف حل می کند.
مجموعه مانگا یک امتیاز رسانه ای ایجاد کرده است که شامل چندین سری مانگا و انیمه اسپین آف، یک بازی کارتی تجاری و بازی های ویدیویی متعدد است. بیشتر این تجسم‌ها شامل بازی ورق تجاری خیالی معروف به هیولاهای دوئل می‌شود، جایی که هر بازیکن از کارت‌هایی برای «دوئل کردن» یکدیگر در یک نبرد ساختگی از «هیولاهای» فانتزی استفاده می‌کند و اساس زندگی واقعی Yu-Gi-Oh را تشکیل می‌دهد! مانگا در دو سری انیمه اقتباس شده است. اولین انیمه اقتباسی توسط Toei Animation تولید شد که از آوریل تا اکتبر 1998 پخش شد، در حالی که دومین انیمه تولید شده توسط NAS و انیمیشن استودیو Gallop با نام Yu-Gi-Oh! دوئل هیولاها، بین آوریل 2000 و سپتامبر 2004 پخش شد. Yu-Gi-Oh! از آن زمان به یکی از پردرآمدترین فرنچایزهای رسانه ای در تمام دوران تبدیل شده است.

فانکو یو-گی-اوه!

فیگور های فانکو نگهبانان کهکشان | GUARDIANS OF THE GALAXY

نگهبانان کهکشان Guardians of the Galaxy یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی محصول سال 2014 است که بر اساس تیم ابرقهرمانی مارول کامیکس به همین نام ساخته شده است. این فیلم که توسط استودیو مارول تولید و توسط استودیو والت دیزنی موشن پیکچرز توزیع شده است، دهمین فیلم در دنیای سینمایی مارول (MCU) است.
این فیلم به کارگردانی جیمز گان است که فیلمنامه آن را به همراه نیکول پرلمن نوشته است. پرلمن کار روی فیلمنامه را در سال 2009 آغاز کرد. تهیه کننده کوین فایج برای اولین بار در سال 2010 به طور عمومی از نگهبانان کهکشان به عنوان یک فیلم بالقوه یاد کرد و استودیو مارول اعلام کرد که در جولای 2012 در سن دیگو کامیک کان در حال توسعه فعال است. نگهبانان کهکشان در 21 ژوئیه 2014 در دالبی تئاتر در هالیوود، لس آنجلس به نمایش درآمد و در 1 اوت به عنوان بخشی از فاز دو MCU در ایالات متحده اکران شد.
این فیلم با فروش 773.3 میلیون دلاری در سراسر جهان به موفقیت تجاری و انتقادی دست یافت و سومین فیلم پرفروش سال 2014 شد. این فیلم نامزد دو جایزه در هشتاد و هفتمین دوره جوایز اسکار شد و جوایز متعدد دیگری نیز دریافت کرد. دو سری از این مجموعه منتشر شده است: Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) نگهبانان کهکشان 2 و Guardians of the Galaxy Vol. 3 (2023) نگهبانان کهکشان 3.

فانکو نگهبانان کهکشان
نگهبانان کهکشان
ناروتو

فیگور های فانکو ناروتو | NARUTO

ناروتو Naruto یک مجموعه مانگای ژاپنی است که توسط ماساشی کیشیموتو نوشته و تصویرگری شده است. داستان ناروتو اوزوماکی، یک نینجا جوان است که به دنبال شناخت از همسالان خود است و رویای تبدیل شدن به هوکاگه، رهبر دهکده خود را در سر می پروراند.
داستان در دو بخش روایت می‌شود: قسمت اول در سال‌های پیش از نوجوانی ناروتو (جلدهای 1 تا 27) و قسمت دوم در دوران نوجوانی او (جلد 28 تا 72). این سریال بر اساس دو مانگای تک شات از کیشیموتو ساخته شده است: Karakuri (1995) که سال بعد در جایزه ماهانه Hop Step Award برای کیشیموتو و ناروتو (1997) یک جایزه افتخاری به ارمغان آورد.  ناروتو یکی از پرفروش‌ترین مجموعه‌های مانگای تاریخ است که 250 میلیون نسخه در 47 کشور و منطقه در سراسر جهان در تیراژ دارد، با 153 میلیون نسخه تنها در ژاپن و 97 میلیون نسخه باقی مانده در جاهای دیگر. این به یکی از پرفروش ترین مجموعه های مانگا Viz Media تبدیل شده است. ترجمه‌های انگلیسی آن‌ها از مجلدات چندین بار در فهرست پرفروش‌ترین‌های USA Today و نیویورک تایمز ظاهر شده است و جلد هفتم در سال 2006 برنده جایزه Quill شد.

فانکو ناروتو