کباب و کتاب نه تنها با شعار، بلکه با هدفِ ” کتاب، خوشمزه عِینه کباب؛ شایدم بیشتر” با محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهد، این هدف را در عمل نشان داده است.

دیگه تموم شد اون زمانیکه از کتاب و کتاب خوندن بیزار بودی!

کباب و کتاب معتقده، یکی از مهم‌ترین عواملی که باعث میشه خواننده‌ی کتاب از کتاب و کتاب خوندن خسته بشه، بدش بیاد یا حتی ازش متنفر بشه، اینه که کتاب‌ها اون کیفیت، جذابیت و اصالت لازم رو ندارن.

کباب و کتاب، کتاب‌هایی رو ارائه می‌کنه که فقط با دیدنشون، آب از لب و لوچه‌ی آدم سرازیر میشه؛ چه برسه به خوندنشون!

خدمات و محصولاتی که کباب و کتاب ارائه می‌کند

خلاصه کتاب‌های هفتگی

کباب و کتاب به صورت هفتگی، خلاصه کتاب‌هایی از کتاب‌های غیر داستانی را به صورتِ رایگان و برای تمام کاربران سایت ارائه می‌کند. این کتاب‌ها، معروف‌ترین کتاب‌های غیرداستانی منتشرشده در سراسر دنیا هستند که کباب و کتاب به همه‌ی کتاب‌خونا و کتاب نَخونا پیشنهاد می‌کنه.

خلاصه کتاب‌ها

خلاصه کتاب‌های عضویت الماسی

کباب و کتاب در بخش الماسی، هر هفته(معمولاً جمعه‌ها) یکی از بهترین کتاب‌ها، از معروف‌ترین نویسنده‌ها و چاپ‌شده توسط قدرتمندترین ناشران دنیا را معرفی می‌کند و خلاصه‌ای از کتاب را هم به صورت متنی در سایت و هم به صورت فایل (PDF) ارائه می‌دهد.

شما با عضویت الماسی کباب و کتاب، به مدّت یک سال به کتاب‌خانه‌ی بهترین کتاب‌های غیرداستانی در 27 موضوع مختلف دسترسی خواهید داشت.

عضویت الماسی

دایرةالمعارف‌های اورجینال

کباب و کتاب، ارائه‌دهنده‌ی بهترین و با کیفیت‌ترین دایرةالمعارف‌های اورجینال، از قوی‌ترین ناشران دنیا.

این بخش دقیقاً همون بخشیه که آب از لب و لوچه‌ی آدم سرازیر می‌کنه!

دایرةالمعارف‌های اورجینال

فیگور های فانکو Funko

فانکو FUNKO یک شرکت آمریکایی است که کلکسیون‌های معروف دارای مجوز را با تعداد محدود تولید می‌کند. این کلکسیون ها اغلب به صورت مجسمه‌هایی از جنس وینیل هستند که دارای مجوز می باشند. علاوه بر این، این شرکت اکشن فیگور، پوشاک، لوازم جانبی و بازی نیز تولید می کند. Funko که در سال 1998 توسط Mike Becker و Claudia Becker تأسیس شد، در ابتدا به عنوان یک پروژه کوچک برای ایجاد اسباب‌بازی‌های مختلف با تکنولوژی پایین و با مضمون نوستالژی در نظر گرفته شد. این شرکت اکنون توسط مدیر عامل، اندرو پرلموتر اداره می شود.

فیگور های فانکو