سید احسان میرمهدی | Seyed Ehsan Mirmahdi

موسس سایت و برند کباب و کتاب

ما آدم‌ها خوب فکر می کنیم؛ خوب هم عمل می کنیم؛ اما مرور نمی کنیم. اغلب مشکلات ما مال مرور نکردن هامونه!
معتقدم آدم‌ها وقتی پیر میشن که یادگیری شون متوقف میشه.
دانشی که مدام تکرار بشه، تبدیل میشه به مهارت. مهارتی که مدام تکرار بشه، تبدیل میشه به توانایی و اینجاست که شایستگی شکل میگیره. فرآیندی که قدم اولش کتابه؛ نه هیچ چیز دیگه!
خیلی از کتاب ها هستن که جذابیت و اصالت لازم رو ندارن. همین میشه که خیلی از ما از کتاب و کتاب خوندن بدمون میاد یا حتی ازش منتفر میشیم. اینجاست که کباب و کتاب وارد میشه.
اینجا کباب و کتاب؛ کتاب، خوشمزه عینه کباب. شایدم بیشتر!

علیرضا احمدی زاده | Alireza Ahmadizade

تدوینگر کباب و کتاب

سلام من علیرضا احمدی زاده هستم متولد ۲۷ بهمن ۱۳۸۶ سه سال سابقه تدوین ویدئو و کار با برنامه پریمیر را دارم سه سال پیش یکی از دوستان کار های تدوین و ادیت ویدئو انجام می‌دادند و من از همونجا علاقه‌مند به شغل تدوین شدم و پا بر این عرصه گذاشتم و تا حدودی کارای گرافیکی انجام می‌دهم.
من همیشه پر انرژی و مشتاق یادگیری مهارت های جدید هستم . من تجربه کار به صورت تیمی و انفرادی را دارم من همیشه در مورد کار و وظایف پیش رو بسیار مشتاق هستم من متعهد به یادگیری و خودسازی هستم تا بتوانم به طور مداوم به نتایج بهتری برسم و بسیار خلاق در زمینه تدوین ویدئو هستم.

نوید طبسی | Nawid tabasi

ادمین شبکه‌های اجتماعی کباب و کتاب

درود و عرض ادب خدمت شما.
امیر محمد (نوید) طبسی هستم؛ متولد ۹ آذر ۱۳۸۶ و سال دهم رشته معماری داخلی.
تقریباً پنج سال به طور تخصصی در زمینه طراحی لوگو،طراحی پوستر تجربه کسب کردم.
از زمانی که متوجه شدم ایجاد طرح و رنگ در کار توی حس و حال مخاطب تاثیر گذاره، تصمیم گرفتم که توی این راه بیام و بنابراین انگیزه بالایی دارم تا بتونم توی سال های آینده با چالش هایی که در این راه هست، دانش و تجربه های زیادی کسب کنم.
امیدوارم که توی سال های آینده پروژه های بزرگی رو بگیرم و همچنین چندین تیم پروژه رو مدیریت کنم تا با بالا و پایین این کار آشنا بشم.
حالا خوشحالم که میتونم در خدمت شما باشم و بهترین لحظات رو باهم رَقَم بزنیم.

محمّد مهدی محرّر | Mohammdmahdi Moharrer

طراح گرافیک کباب و کتاب

محمد مهدی محرر هستم متولد ۲۱/اردیبهشت/۸۷
پنج سال به صورت حرفه ای در بحث تولید محتوا آموزش دیدم و کار کردم و به مهارت هایی از جمله:۱.ادیت ویدئو و صوت(یوتیوب ، اینستاگرام ، و…)۲.انواع طراحی (لوگو ، کارت ویزیت ، بروشور ، پوستر ، و…)۳. انواع کار های موشنی (موشن گرافیک ، لوگو موشن ، استوری موشن ، و…) دست یافتم. و با نرم افزار هایی از جمله:
Adobe photoshop / Adobe illustrator / Adobe premiere / Adobe affter efects و… کار میکنم.
به علاوه اینکه از مهر ۱۴۰۱ افتخار داشتم با کباب و کتاب همکاری کنم.

دانیال مهین | Danial Mahin

مترجم مقالات کمیک سایت کباب و کتاب

دانیال مهین هستم متولد 7 اسفند ماه 1378 و ترم آخر مقطع کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی؛ از نظرم وسواس در جستوجو و تحقیق درمورد چیز های تعریف نشده در متن، باعث شده من برای مقاله هایی که نیازمند این تحقیقات باشند مانند شخصیت های کامیک که مثله تار عنکبوتی بهم وصل هستند و توضیحاتی اضافه برای آنها لازم است مناسب باشم. امیدوارم ترجمه های من، انتظارات شمارا به عنوان یک خواننده برآورده کند