سید احسان میرمهدی | Seyed Ehsan Mirmahdi

موسس سایت و برند کباب و کتاب

ما آدم‌ها خوب فکر می کنیم؛ خوب هم عمل می کنیم؛ اما مرور نمی کنیم. اغلب مشکلات ما مال مرور نکردن هامونه!
معتقدم آدم‌ها وقتی پیر میشن که یادگیری شون متوقف میشه.
دانشی که مدام تکرار بشه، تبدیل میشه به مهارت. مهارتی که مدام تکرار بشه، تبدیل میشه به توانایی و اینجاست که شایستگی شکل میگیره. فرآیندی که قدم اولش کتابه؛ نه هیچ چیز دیگه!
خیلی از کتاب ها هستن که جذابیت و اصالت لازم رو ندارن. همین میشه که خیلی از ما از کتاب و کتاب خوندن بدمون میاد یا حتی ازش منتفر میشیم. اینجاست که کباب و کتاب وارد میشه.
اینجا کباب و کتاب؛ کتاب، خوشمزه عینه کباب. شایدم بیشتر!

علیرضا احمدی زاده | Alireza Ahmadizade

تدوینگر کباب و کتاب

سلام من علیرضا احمدی زاده هستم متولد ۲۷ بهمن ۱۳۸۶ سه سال سابقه تدوین ویدئو و کار با برنامه پریمیر را دارم سه سال پیش یکی از دوستان کار های تدوین و ادیت ویدئو انجام می‌دادند و من از همونجا علاقه‌مند به شغل تدوین شدم و پا بر این عرصه گذاشتم و تا حدودی کارای گرافیکی انجام می‌دهم.
من همیشه پر انرژی و مشتاق یادگیری مهارت های جدید هستم . من تجربه کار به صورت تیمی و انفرادی را دارم من همیشه در مورد کار و وظایف پیش رو بسیار مشتاق هستم من متعهد به یادگیری و خودسازی هستم تا بتوانم به طور مداوم به نتایج بهتری برسم و بسیار خلاق در زمینه تدوین ویدئو هستم.

امیرمحمّد طبسی | Amirmohammad Tabasi

ادمین شبکه‌های اجتماعی کباب و کتاب

سلام امیر محمد طبسی هستم با بیش از ۵ سال تجربه در حوزه طراحی، طراحی گرافیک، موشن گرافیک و طراحی معماری، عکاسی، نور پردازی و ادمین اینستاگرام. من توانایی خلق طرح‌های هنری و خلاقانه را دارا هستم که بهترین نتیجه را برای مشتریانم ایجاد کنند. همچنین با استفاده از نرم‌افزار‌های حرفه‌ای گرافیکی و موشن گرافیک، می‌توانم تصاویر متحرک و ویدئوهای با کیفیت بالا ایجاد کنم. من مهارت‌ خوبی در طراحی معماری نیز دارم و قادر به ایجاد طرح‌های منحصر به فرد هستم.

محمّد مهدی محرّر | Mohammdmahdi Moharrer

طراح گرافیک کباب و کتاب

محمد مهدی محرر هستم متولد ۲۱/اردیبهشت/۸۷
پنج سال به صورت حرفه ای در بحث تولید محتوا آموزش دیدم و کار کردم و به مهارت هایی از جمله:۱.ادیت ویدئو و صوت(یوتیوب ، اینستاگرام ، و…)۲.انواع طراحی (لوگو ، کارت ویزیت ، بروشور ، پوستر ، و…)۳. انواع کار های موشنی (موشن گرافیک ، لوگو موشن ، استوری موشن ، و…) دست یافتم. و با نرم افزار هایی از جمله:
Adobe photoshop / Adobe illustrator / Adobe premiere / Adobe affter efects و… کار میکنم.
به علاوه اینکه از مهر ۱۴۰۱ افتخار داشتم با کباب و کتاب همکاری کنم.

دانیال مهین | Danial Mahin

مترجم مقالات کمیک سایت کباب و کتاب

دانیال مهین هستم متولد 7 اسفند ماه 1378 و ترم آخر مقطع کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی؛ از نظرم وسواس در جستوجو و تحقیق درمورد چیز های تعریف نشده در متن، باعث شده من برای مقاله هایی که نیازمند این تحقیقات باشند مانند شخصیت های کامیک که مثله تار عنکبوتی بهم وصل هستند و توضیحاتی اضافه برای آنها لازم است مناسب باشم. امیدوارم ترجمه های من، انتظارات شمارا به عنوان یک خواننده برآورده کند